Business Influence Communication
Komunikacja
Marcin Juchniewicz
od: 25.09.2020
do: 27.09.2020
Poznaj superkomunikację i wpływaj na swoich rozmówców dyskretnie, aczkolwiek skutecznie

Blisko 90% komunikatów, które ludzie przekazują sobie nawzajem zachodzi na nieuświadomionym poziomie z pominięciem logicznej sfery ludzkiego umysłu.

Blisko 80% osób na całym świecie komunikuje się głównie za pomocą przekazu opartego o logiczną argumentację.

Najwięksi eksperci w zakresie komunikacji jako kluczowy kanał komunikacyjny stosują model superkomunikacji znając jej siłę sprawczą.

„Umiejętne posługiwanie się językiem wpływu daje Ci potężną przewagę konkurencyjną oraz możliwość kreowania osobistej potęgi na każdej płaszczyźnie.”
Marcin Juchniewicz
Dołącz do eltarnego grona ludzi, którzy znają sekrety języka podświadomości, dzięki czemu z łatwością sprzedają swoje produkty, usługi, zarządzają personelem oraz budują satysfakcjonujące relacje z najbliższymi.
Umiejętna komunikacja stanowi kluczową kompetencję dzisiejszego biznesu.
Sumerkomunikacja stanowi najwyższy poziom skuteczności komunikacyjnej

W dzisiejszych czasach komunikujesz się z innymi niemalże nieustannie i to na wielu płaszczyznach – bezpośrednio, telefonicznie oraz poprzez Internet. Pytanie jakie się rodzi, brzmi:

„W jakim stopniu wykorzystujesz potencjał komunikacyjny?”

Jak wiele rozmów, które prowadzisz nie przynosi wymiernych korzyści, tylko dlatego, że nie wiesz jak wzbudzić uważność oraz zainteresowanie swoich rozmówców?

Jak wielu potencjalnych partnerów biznesowych tracisz każdego dnia tylko dlatego, że nie potrafisz ich przekonać do nawiązania satysfakcjonującej współpracy?

Jak wiele treści przekazywanych przez Twoich rozmówców umyka Twojej uwadze tylko dlatego, ze nie wiesz jak słuchać, by wsłuchać się w istotę przekazu.

Poznaj superkomunikację
– zdobądź klucz do kreowania rzeczywistości biznesowej oraz osobistej.
Model superkomunikacji to zbiór konkretnych narzędzi, umożliwiających rozpoznanie nieuświadomionych wzorów lingwistycznych Twoich rozmówców. To sposób na odkrywanie ukrytych potrzeb stanowiących źródło motywacji każdego człowieka. To sposób programowania Twoich słuchaczy na konkretne zachowania w oparciu o umiejętne zarządzanie systemem ich przekonań, wyobrażeń oraz emocji.
Fakty dotyczące superkomunikacji
Sprzedaż, przywództwo, umiejętne zarządzanie oraz większość relacji miedzyludzkich w największym stopniu budowane są na emocjach.
Podświadomość posługuje się konkretnymi strategiami oraz nawykowymi działaniami, które można rozpoznać analizując: co, kto i w jaki sposób mówi
Komunikując się bezpośrednio z nieświadomym umysłem rozmówców wzniesiesz się na najwyższy z możliwych poziomów sprawczości
Najważniejsze pytanie jakie warto abyś sobie zadał brzmi:
„Czym wolę się posługiwać w dzisiejszych czasach na drodze do sukcesu - mapą jaką stanowi komunikacja czy gps’em, którym jest model superkomunikacji
Zanim poznasz model „superkomunikacji” sprawdź, czy wiesz:
Ile czasu, energii oraz pieniędzy tracisz każdego dnia przez konflikty spowodowane komunikacyjnymi nieporozumieniami?
Jak mówić, by zdobyć atencję, zrozumienie oraz zaangażowanie słuchaczy, niezależnie od ich wieku, statusu oraz inteligencji?
Jak wpływać na przekonania, wyobrażenia oraz emocje ludzi, którzy Ciebie słuchają, zarówno w środowisku biznesowym, jak i prywatnym?
W jaki sposób kreować autentyczny dialog i porozumienie budując szczere relacje?
Jakich narzędzi używają najwybitniejsi mówcy, by dotrzeć do serc i umysłów
Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś przynajmniej jeden raz „nie wiem” to warsztat „Business Influence Communication” jest właśnie dla ciebie.
Poznaj mechanizmy leżące u podstaw superkomunikacji - zacznij skutecznie komunikować się z ważnymi dla ciebie osobami.
Naucz się słuchać oraz czytać między wierszami – zdobądź dostęp do informacji, które umożliwią Ci zbudowanie przewagi konkurencyjnej.
Zostań mistrzem superkomunikacji, który świadomie rozpoznaje oraz zarządza potrzebami (często nie wprost) wyrażonymi przez swoich rozmówców.
MÓW TAK, ABY LUDZIE CHCIELI CIĘ SŁUCHAĆ, POTRAFILI ZROZUMIEĆ ISTOTĘ TEGO CO CHCESZ IM PRZEKAZAĆ ORAZ POCZULI, ŻE NAJLEPSZY KIERUNEK DO DZIAŁANIA, TO TEN, KTÓRY IM WSKAZUJESZ.
Dla kogo?
KOMU DEDYKOWANY JEST WARSZTAT „BUSINESS INFLUENCE COMMUNICATION”?
Handlowcom, ponieważ:
 • Od sposobu, w jaki komunikują się z potencjalnymi Klientami zależy finał prowadzonych rozmów, czyli ich skuteczność zawodowa.
 • Wbrew obiegowej opinii, większość handlowców nie potrafi pracować pytaniami, które umożliwiają „prowadzenie” klienta w kierunku podjęcia decyzji zakupowych.
 • Brak komunikacyjnych narzędzi gwarantujących skuteczną inicjację rozmowy handlowej, analizę potrzeb oraz domknięcie sprzedaży budzi powszechny lęk przed sprzedażą
Zostań supersprzedawcą, którego komunikacyjny arsenał daje gwarancje sukcesów sprzedazowych
Przedsiębiorcom, ponieważ:
 • Superkomunikacja stanowi kompetencję, dzięki której z łatwością będziesz inspirować, motywować oraz prowadzić do zwycięstwa skuteczne zespoły.
 • Wiesz, ze nie możesz sobie pozwolić na nieefektywny przepływ komunikacyjny w czasach, w których klienci oczekują natychmiastowych odpowiedzi nurtujące ich pytania.
Buduj firmę, w której kultura organizacyjna opiarta jest o dialog, porozumienie oraz swobodny transfer informacyjny na poziomie pracowników, działów oraz departamentów.
Wszystkim, którzy:
 • Chcą nawiązywać oraz utrzymywać satysfakcjonujące relacje.
 • Pragną mieć wgląd w obszary umysłu rozmówcy, które często pozostają poza jego świadomością.
 • Szukają odpowiedzi na pytanie „Jak mówić, by inni mnie słuchali i podążali za moimi wskazaniami?”
 • Wiedzą, ze komunikacja stanowi kluczowy element najważniejszych kompetencji, niezbędnych do prowadzenia biznesu na dużą skalę.
 • Chcą poznać praktyki komunikacyjne, narzędzia oraz techniki wykorzystywane przez marki o światowej renomie.
Zdobądź władzę nad codzienną komunikacją a zdobędziesz klucz do wolności finansowej, czasowej i intelektualnej
DOŁĄCZ DO GRONA
WYBITNYCH INFLUENCERÓW
Fundamentalne pytanie nie dotyczy bowiem tego ile zyskasz dzięki nabytym kompetencjom.
Pytanie brzmi: ile tracisz każdego dnia działając intuicyjnie?
Korzyści

umożliwi Ci absolutny wzrost w takich obszarach, jak:

RELACJE
SPRZEDAŻ
PRZYWÓDZTWO
RELACJE
Komunikując się ze swoim otoczeniem wpływasz bezpośrednio na jakość Twojego życia. SUPERKOMUNIKACJA umożliwia budowanie relacaji opartych o wzajemne zaufanie, zrozumienie oraz akceptację. Tworzy środowisko wzrostu, w którym wszyscy mogą się wspierać wiedzą, doświadczeniem oraz wzajemną inspiracją.
SPRZEDAŻ
Dostarczaj prawdziwą wartość, stanowiącą odpowiedź na realne potrzeby Twoich partnerów biznesowych. Słuchając w taki sposób, by usłyszeć więcej dotrzesz do źródeł ich motywacji, która zaowocuje wzrostem chęci, gotowości oraz otwartości na nawiązanie z Tobą relacji biznesowych. Naucz się rozmawiać tak, by każda obiekcja Twojego klienta stała się dla Ciebie szansą na finalizację transakcji.
PRZYWÓDZTWO
Rozbudzaj wizje w sercach i umysłach Twoich pracowników, za którymi będą w naturalny sposób podążać. Umiejętnie zarządzaj systemem nieświadomych skryptów, które bezpośrednio wpływają na ich zaangażowanie oraz poczucie zadowolenia. Stań się liderem, który jednym zdaniem potrafi zbudować zespół na miarę lidera rynku
Idea warsztatów

to intensywny trzydniowy autorski warsztat Marcina Juchniewicza obfitujący w inspirację, wiedzę oraz skuteczne narzędzia możliwe do zastosowania „od ręki”, zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym.

 • Podczas warsztatów zrozumiesz konstrukcję ludzkiego umysłu, zależność pomiędzy świadomym komunikowaniem się a nieuświadomionymi mechanizmami komunikacji oraz nauczysz się nimi skutecznie zarządzać.
 • Nauczysz się słuchać swoich rozmówców na kilku poziomach, dzięki czemu w naturalny sposób będziesz budować zaufanie i prawdziwy dialog podczas każdej rozmowy.
 • Przećwiczysz techniki oraz narzędzia gwarantujące Ci sprawstwo na najwyższym z możliwych poziomów.
 • Nauczysz się mówić w sposób barwny, obrazowy i bezpośrednio oddziaływujący na nieuświadomioną część umysłu Twoich rozmówców.
 • Zdobędziesz umiejętności, dzięki którym będziesz finalizować transakcje sprzedażowe, motywować ludzi do działania oraz klarownie komunikować swoje potrzeby bez najmniejszego wysiłku.
 • Nauczysz się mówić o własnych odczuciach i emocjach bez zahamowań i prowokowania konfliktogennych sytuacji.
 • Nauczysz się rozpoznawać kluczowe potrzeby Twoich rozmówców, które pozwolą Ci budować spersonalizowany przekaz oddziałujący na każdego rozmówcę bez wyjątku.
 • Nauczysz się stosować w praktyce wiedzę oraz narzędzia m.in.: z zakresu submodalności, metaprogramów, presupozycji, metafor statecznych oraz narracyjnych, jak również czterech płaszczyzn komunikatu wg. Von Thuna.
 • Poznasz klarowny i skuteczny MODEL SUPERKOMUNIKACJI oparty na budowaniu zaufania, rozpoznawaniu fundamentalnych potrzeb Twoich rozmówców oraz pracy nad zmianą ich przekonań oraz wyobrażeń.
 • Zdobędziesz wolność, o której zawsze marzyłeś, gdyż granice Twoich możliwości wyznaczają słowa, którymi te rzeczywistość na co dzień opisujesz.
Informacje organizacyjne
Prowadzący:
Marcin Juchniewicz
Kategoria:
Komunikacja
Lokalizacja:
Okres:
3 dni
od:
25.09.2020
godz. 09.00
do:
27.09.2020
godz. 17.00
Cena:
Waluta:
PLN
Cena Regularna
0
Specjalne warunki cenowe dla Partnerów Biznesowych Vantis Holding
0p

Trening realizowane są w obiektach i warunkach w pełni gwarantujących najwyższy poziom komfortu dla każdego uczestnika.

Cena treningu obejmuje:

Całodzienne przerwy kawowe.
Profesjonalnie opracowane materiały szkoleniowe.
Standard realizacji w hotelach minimum 4* lub obiektach odpowiadającym temu standardowi.
Concierge podczas treningu.
Jesteś zainteresowany?
Skorzystaj z formularza poniżej

Zarezerwuj swój udział w treningu
Business Influence Communication

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Centrum klienta

KOM: +48 886 182 478

PL: +48 882 354 490

UK: +44 184 280 0043

email

kontakt@eduneo.pl

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zgłosić chęć udziału w warsztacie
Człowiek uczący się podbije Świat a człowiek nauczony przekona się jak świetnie został przygotowany do życia w Świecie którego już nie ma. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, narzędziami i możliwościami, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom jeszcze szybciej.
Bądź na bieżąco z wartościowymi treściami.
Otrzymuj artykuły i poradniki najlepszych trenerów ekspertów i praktyków w dziedzinie edukacji biznesowej.
Otrzymuj informacje o nadchodzących warsztatach i eventach.
Szybko i wygodnie zyskuj najbardziej innowacyjną ofertę na rynku, która pozwoli Ci na systematyczny rozwój.
Dołącz
do społeczności Eduneo.
Znajdź się w otoczeniu ludzi, którzy inspirują i osiągają wyjątkowe rezultaty, dzięki którym Ty sam wzniesiesz się na wyższy poziom mentalny i kompetencyjny.

Zapisz się do Newslettera

Vantis Holding