Trenerzy

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Krzysztof

Hillar

Trener wystąpień biznesowych i komunikacji

Stań i powiedz.
Pewnie, konkretnie, angażująco!

Przedsiębiorca, trener, mówca motywacyjny, ekspert w zakresie wystąpień publicznych. Wiedza, którą dziś dzieli się z sceny, pozwoliła mu w bardzo krótkim czasie stać się trenerem ludzi, którzy dziś kształtują scenę biznesową w Polsce.

Z doświadczeń i specjalistycznej wiedzy Krzysztofa korzystają dziś: przedsiębiorcy, trenerzy, konsultanci, właściciele biznesu, prezesi, menedżerowie i dyrektorzy. Pracuje z mówcami, sprzedawcami, aktorami oraz specjalistami w swoich dziedzinach w zakresie przemawiania, komunikacji i zarabiania ze sceny.

W swojej karierze bardzo szybko zaczął przemawiać na scenie obok najlepszych mówców, trenerów, aktorów, biznesmenów, ludzi jak: Beata Kapcewicz, Jakub B. Bączek, Mateusz Grzesiak, Joanna Gdaniec, Rafał Brzoska, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Witold Casetti, Mariusz Kałamaga, Piotr Cieszewski i wielu innych…

Każdy wywiera wpływ na siebie i innych. Przez okres swojej działalności spędził świadomie na scenie ponad 8 700 h. Połączenie treningu umiejętności z treningiem mentalnym, odkryty talent w Londynie podczas uczestnictwa w Public Speaking University i późniejszym czasie Public Speaking Academy pozwolił mu osiągnąć sukces w bardzo krótkim czasie. Stawia na rozwój siebie, zespołu, firmy. Inspiracje czerpie z najlepszych źródeł takich jak: Anthony Robbins, T. Harve Eker, Andy Harrington, Less Brown, Dale Carnegie, Craig Valentine, Jack Welch, Donald Trump, Jim Rohn i inni. Wybrał szybki tor i osiągnął poziom, na który inni pracują latami.

Dziś współzałożyciel Momentum Trainers Group, współwłaściciel kilku biznesów i twórca systemu SUPER SPEAKER oraz INFLUANCE SPEAKER. Trener komunikacji w biznesie, wystąpień publicznych wywierających wpływ oraz sprzedaży opartej o proces edukacji ze sceny. Dla wielu jest osobą, która motywuje i dodaje sił.

Motto Krzysztofa to: Mów z serca do serca, ze sceny do ludzi.

Człowiek uczący się podbije Świat a człowiek nauczony przekona się jak świetnie został przygotowany do życia w Świecie którego już nie ma. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, narzędziami i możliwościami, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom jeszcze szybciej.
Bądź na bieżąco z wartościowymi treściami.
Otrzymuj artykuły i poradniki najlepszych trenerów ekspertów i praktyków w dziedzinie edukacji biznesowej.
Otrzymuj informacje o nadchodzących warsztatach i eventach.
Szybko i wygodnie zyskuj najbardziej innowacyjną ofertę na rynku, która pozwoli Ci na systematyczny rozwój.
Dołącz
do społeczności Eduneo.
Znajdź się w otoczeniu ludzi, którzy inspirują i osiągają wyjątkowe rezultaty, dzięki którym Ty sam wzniesiesz się na wyższy poziom mentalny i kompetencyjny.

Zapisz się do Newslettera

Vantis Holding