Trenerzy

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Kamil

Tomala

Trener przywództwa John Maxwell Team Poland

Świadomi liderzy najczęściej odnoszą sukcesy, gdy wiele innych osób marzy o tym, aby je odnosić

Certyfikowany coach i trener przywództwa w zespole The John Maxwell Team – międzynarodowej organizacji, zrzeszającej coachów, trenerów i mówców w 124 krajach na świecie. Przez ponad 6 lat był menedżerem w jednej z największych korporacji IT, gdzie zajmował się zarządzaniem zespołem oraz projektami dla klientów firmy, a także wdrażaniem procesów naprawczych i rozwojowych. Od 9 lat kształtuje liderów w Polsce prowadząc warsztaty z zakresu przywództwa, odnajdywania i zarządzania talentami w organizacji, a także kształtowania liderów i wystąpień biznesowych. Pełnił również rolę doradczą jako współpracujący Dyrektor Regionalny działu szkoleń w Keller Williams Poland oraz główny trener w Keller Williams University Poland, która rozwija liderów w branży nieruchomości w całej Polsce. Od 2017 roku jest wykładowcą w The John Maxwell Team Poland, gdzie uczy i rozwija przyszłych trenerów przywództwa.

 

W szkoleniach i coachingach Kamila wzięło już udział ponad 1200 menedżerów i właścicieli firm z różnych branż z całej Polski. Realizował projekty doradczo-szkoleniowe oraz sesje coachingowe dla takich firm jak: Blumenbecker Polska, B+M BLUMENBECKER GmbH, Vantis Holding, Śląskie Centrum Logistyczne, Ministerstwo Rozwoju, Keller Williams Poland, Instytut Doskonalenia Produkcji, Auchan Polska, Avans, Weindich, Tommed, PGM Chorzów, ZBM Gliwice, LCH, ITlab i wiele innych. Od 2013 roku wdraża na polskim rynku filozofię przywództwa opartą na metodologii Johna Maxwella, systemu behawioralnego DISC D3 BAI i narzędzi rozwojowych opartych na NLP oraz modelu transpersonalnym.

 

Ukończył szkolenia certyfikowane przez John Maxwell Co.: John Maxwell Coach, Trainer & Speaker. Oprócz tego posiada certyfikaty: Practitioner NLP, Master NLP, Coach&Trener, a także Coaching NLP u Johna Grindera oraz Carmen Bostic St. Clair – twórców NLP, The Key Stages of Coaching, Group coaching, Akademia Lidera: Lider w zmianie, Autorytet i role liderskie, Przywództwo w praktyce, Komunikacja partnerska i asertywna, Motywowanie pracowników oraz rozwiązywanie konfliktów, Trening dla trenerów stopień 1 i 2, a także ITIL v.3 Foundation Certificate i PRINCE 2 Foundation. Jest również certyfikowanym konsultantem metodologii DISC D3 BAI. Regularnie występuję w roli prelegenta na wydarzeniach skierowanych do kadry kierowniczej. Zdobył również uprawnienia Instruktora Survivalu i pisze do miesięcznika Benefit oraz Business Influencer.

W ramach projektów Leadership & Development Group oraz Strategia Rozwoju Firmy zrzesza praktyków z takich obszarów biznesu jak: marketing, social media, zarządzanie strategiczne przedsiębiorstwem, zarządzanie zasobami ludzkimi, sprzedaż, przywództwo oraz wielu innych. Każdy z ekspertów posiada odpowiednie kompetencje trenerskie lub coachingowe, które wraz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym pozwalają im na profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta oraz realizowanego procesu rozwojowego.

Artykuły

Zarządzanie

Świadome przywództwo

Jak zapewne wiesz, na szczycie większości przedsiębiorstw, organizacji czy też korporacji stoi przywódca. Od umiejętności tej osoby zależy to, czy firma będzie zmierzała w założonym wcześniej kierunku, czy będzie spełniała misję, którą sobie wyznaczyła, a także czy będzie generowała zysk i ciągle się rozwijała, aby z każdym rokiem coraz lepiej radzić sobie z konkurencją na rynku.

Zarządzanie

3 kluczowe obszary, o które dba każdy wybitny przywódca

Gdy otwieramy własny biznes z tyłu głowy widzimy wspaniałą wizję przyszłości, nasze marzenie o dostatnim życiu, podróżach, czasie spędzonym z rodziną oraz wszystkim tym co dana osoba uważa za swoje marzenie.

Człowiek uczący się podbije Świat a człowiek nauczony przekona się jak świetnie został przygotowany do życia w Świecie którego już nie ma. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, narzędziami i możliwościami, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom jeszcze szybciej.
Bądź na bieżąco z wartościowymi treściami.
Otrzymuj artykuły i poradniki najlepszych trenerów ekspertów i praktyków w dziedzinie edukacji biznesowej.
Otrzymuj informacje o nadchodzących warsztatach i eventach.
Szybko i wygodnie zyskuj najbardziej innowacyjną ofertę na rynku, która pozwoli Ci na systematyczny rozwój.
Dołącz
do społeczności Eduneo.
Znajdź się w otoczeniu ludzi, którzy inspirują i osiągają wyjątkowe rezultaty, dzięki którym Ty sam wzniesiesz się na wyższy poziom mentalny i kompetencyjny.

Zapisz się do Newslettera

Vantis Holding