Trenerzy

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Beata

Kapcewicz

Trener marki osobistej i leadershipu

Wierzę, że każdy ma jakiś talent, każdy może być najlepszą wersją siebie i mieć życie, które sobie wymarzy, zaplanuje i stworzy według swojej wizji.

Od 14 lat pomaga Zarządom, menedżerom, przedsiębiorcom, trenerom dokonać zmiany w życiu osobistym i zawodowym. Pomaga zmieniać rezultaty wielkich firm, zespołów, a także pojedynczych osób gotowych wejść na kolejny poziom swojej kariery i swojego rozwoju, aby sięgać po więcej, bo jak twierdzi „ każdy ma swój Mt Everest, dla zdobycia którego pojawił się na tej Ziemi”. W jej programach w ciągu ostatnich 8 lat wzięło udział ponad 35 tysięcy osób. Łączy trening kompetencji z treningiem mentalnym.

Człowiek uczący się podbije Świat a człowiek nauczony przekona się jak świetnie został przygotowany do życia w Świecie którego już nie ma. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, narzędziami i możliwościami, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom jeszcze szybciej.
Bądź na bieżąco z wartościowymi treściami.
Otrzymuj artykuły i poradniki najlepszych trenerów ekspertów i praktyków w dziedzinie edukacji biznesowej.
Otrzymuj informacje o nadchodzących warsztatach i eventach.
Szybko i wygodnie zyskuj najbardziej innowacyjną ofertę na rynku, która pozwoli Ci na systematyczny rozwój.
Dołącz
do społeczności Eduneo.
Znajdź się w otoczeniu ludzi, którzy inspirują i osiągają wyjątkowe rezultaty, dzięki którym Ty sam wzniesiesz się na wyższy poziom mentalny i kompetencyjny.

Zapisz się do Newslettera

Vantis Holding