Trenerzy

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Eduneo tworzą trenerzy i eksperci, którzy z zaangażowaniem dzielą się najlepszymi praktykami dotyczącymi swoich specjalizacji.

Anna

Nitkiewicz-Jankowska

Trener strategii marek i profesjonalnej obsługi klienta

Jeśli znasz swoje dlaczego, masz marzenia, mierzysz wysoko, patrzysz z wielką wizją w przyszłość stojąc mocno na nogach – uwierzysz, że masz moc zrobienia wszystkiego co zaplanowane i nic, ani nikt cię wtedy nie zatrzyma

Ania jest ekspertem w zakresie marketingu, zarządzania i ekonomiki usług, a co za tym idzie profesjonalnej obsługi klienta, asertywności i produktów markowych w szczególności marki osobistej.

Od 1998 roku jest wykładowcą uniwersyteckim, przedsiębiorcą prowadzącym szkolenia, wykłady, warsztaty dla uczelni państwowych i prywatnych, firm oraz osób indywidualnych. Na salach szkoleniowych spędziła ponad 8 tys. godzin.

Jest praktykującym teoretykiem marketingu, zarządzania i ekonomiki usług, a wiedzę z tej dziedziny zdobyła pisząc doktorat z nauk ekonomicznych z zakresu koncepcji marketingowej markowych produktów… (2009 r.). Od 1998 roku pracuje jako wykładowca uniwersytecki i współpracuje z kilkoma uczelniami wyższymi. Praca na uczelni pozwala na rozwój naukowy (ponad 70 publikacji, współautorstwo 6 książek), ale także uczy pokory, wytrwałości, pracowitości, dokładności i czasem „niebezpiecznego” perfekcjonizmu.

Wiedzę teoretyczną Ania stosuje w praktyce, prowadząc od 5-go roku studiów własną działalność gospodarczą. Główny profil jej działalności to szkolenia, wykłady i warsztaty, ale zdobyła również umiejętności sprzedażowe, telemarketingowe, rekrutacyjne, budowania zespołów czy organizowania wielkich wydarzeń.

Marką osobistą zainteresowała się podczas pisania doktoratu i na tą chwilę jest to jej największa pasja zawodowa. Stworzyła m.in. autorski program budowania osobistej marki Premium, projekt Silna Marka Hotelu.

Life Balance, który często chowała do damskiej torebki (uwielbia duże) lub szuflady w biurku, stał się w tej chwili narzędziem, które przynosi jej niesamowitą energię do działania. motywacji, kreatywności a co najważniejsze radości życia.

Ebooki

Anna Nitkiewicz-Jankowska

Asertywność atutem marki osobistej. 7 kluczowych elementów

Artykuły

Marka Osobista

Świadomie budowana marka osobista jest jak klucz - otwiera drzwi do tej pory zamknięte

Budowanie własnego biznesu w dzisiejszych czasach wymaga od przedsiębiorcy czegoś więcej niż tylko strategii marketingowej i ludzi do pracy. Wymaga pewnej wizji siebie, a więc spójnej wizji własnej marki osobistej z tym, co się robi.

Marka Osobista

Polowanie na czarownice - myśli sabotujące a marka osobista

Często jest tak, że sami sabotujemy nasze działania już na pierwszym etapie myślenia o wprowadzeniu pewnej zmiany. Są to tzw. myśli sabotujące. Jak się z nimi rozprawić? Służy temu jedna z metod, obrazowo nazwana „polowaniem na czarownice”.

Człowiek uczący się podbije Świat a człowiek nauczony przekona się jak świetnie został przygotowany do życia w Świecie którego już nie ma. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, narzędziami i możliwościami, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom jeszcze szybciej.
Bądź na bieżąco z wartościowymi treściami.
Otrzymuj artykuły i poradniki najlepszych trenerów ekspertów i praktyków w dziedzinie edukacji biznesowej.
Otrzymuj informacje o nadchodzących warsztatach i eventach.
Szybko i wygodnie zyskuj najbardziej innowacyjną ofertę na rynku, która pozwoli Ci na systematyczny rozwój.
Dołącz
do społeczności Eduneo.
Znajdź się w otoczeniu ludzi, którzy inspirują i osiągają wyjątkowe rezultaty, dzięki którym Ty sam wzniesiesz się na wyższy poziom mentalny i kompetencyjny.

Zapisz się do Newslettera

Vantis Holding