O Eduneo

Towarzyszymy liderom
w drodze
na sam szczyt

Towarzyszymy liderom
w drodze
na sam szczyt

Eduneo to

Dynamika wzrostu

Rozwijamy się w tempie wykładniczym. Trzy lata temu, gdy zaczynaliśmy działać na rynku edukacji biznesowej w Polsce, zaufało nam kilkadziesiąt osób. Dzisiaj możemy z dumą powiedzieć, że zwielokrotniliśmy ten poziom zaufania o 3 054 % i wiemy, że to wciąż początek na drodze wielkich możliwości.

Imponujące liczby

Ponad5 tysięcy

zadowolonych uczestników
warsztatów otwartych

95,2%

wartość wskaźnika satysfakcji
uczestnictwa w treningu

500 000

zapisanych kartek

9 564

zawartych przyjaźni

194 200

efektywnych
minut

Jakość

Na Twój rozwój patrzymy jedynie z perspektywy konkretnych rezultatów, jakie możesz uzyskać wykorzystując nasze narzędzia. Tylko one potwierdzają nam, że jakość wypracowanych przez nas strategii jest w pełni satysfakcjonująca.

W JAKI SPOSÓB NAJLEPIEJ DOKONAĆ TRANSFORMACJI OSOBISTEJ I BIZNESOWEJ?

Czasem zmiana polega na rozwinięciu skrzydeł, kiedy indziej – na zrozumieniu, że się je od dawna posiada. Bywa, że istotą zmiany jest umocnienie przekonania o wyborze właściwej drogi, czasami zaś jej sednem jest nabycie umiejętności orientacji w gąszczu krzyżujących się ścieżek. Najczęściej jednak osiągnięcie sukcesu wymaga sprawnego zintegrowania wszystkich tych procesów.

Wspieramy liderów i organizacje w procesie transformacji, który jest podstawą rozwoju i fundamentem zdolności osiagania ponadprzecietnych rezultatów. Transformacja to klucz do nie tylko do budowania preferowanej kultury organizacyjnej ale przedewszystkim do skutecznego zarządzania kompetencjami w każdym wymiarze.

Curiosita

Podstawą naszych działań i jednocześnie drogowskazem pozwalającym rozwijać projekt Eduneo, jest curiosita, czyli

“nienasycona ciekawość życia i nieugaszone pragnienie ciągłej nauki”.

To jedna z siedmiu zasad w drodze do genialności człowieka, którymi kierował się wybitny człowiek renesansu Leonardo Da Vinci. U podstawy jego sukcesu stało nieszablonowe spojrzenie na rzeczywistość, kreatywność i odwaga w łamaniu utartych schematów umożliwiająca tworzenie genialnych pomysłów.

Sięgając do filozofii Mistrza zadajemy zasadnicze pytania, jesteśmy ciekawi świata, podtrzymujemy naturalny impuls, dbamy o otwartość umysłu oraz stawiamy sobie ambitne cele. Dzięki temu mamy pewność, że tworzymy maksymalnie skuteczne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie edukacji biznesowej skrojone na miarę XXI wieku.

Eduneo to siła prawdziwej transformacji

Zdefiniujesz swoje wewnętrzne postawy

Nauczysz się poprzez doświadczenie, treningi i współpracę

Zagwarantujesz sobie ciągły rozwój

Poznasz biznesowe otoczenie działające w synergii oraz wspierające się nawzajem, które Cię zainspiruje i da nowe perspektywy wzrostu

Zdobędziesz merytoryczną i sprawdzoną wiedzę oraz narzędzia od najlepszych trenerów i praktyków działających na rynku międzynarodowym

Będziesz miał możliwość skorzystania
z efektywnego networkingu

Otrzymasz rzetelne materiały

Obszary, na których się koncentrujemy

Zarządzanie i przywództwo
Wystąpienia biznesowe
Sprzedaż
Marka osobista
Marketing i social media
Efektywna komunikacja
Synergia i budowanie zespołów

Change&Succeed

Wszystko, czego potrzebujesz jest w Tobie. Jeżeli stawiasz sobie cele, które są dla Ciebie ważne, naszym zadaniem staje się rozwijanie i utrwalanie Twojego potencjału oraz dostarczanie Ci odpowiednich narzędzi, abyś mógł je rzetelnie realizować.

Oferujemy Ci program treningów Change&Succeed, których wyjątkowość określa:

Unikatowe rozumienie zmiany, w oparciu o jej 4 wymiary:

zwiększenie świadomości siebie

Odkryjesz swoje atuty i w pełni zrozumiesz ich unikatową rolę w Twoim rozwoju. Staniesz się najmocniejszym ogniwem łańcucha sprawczego, który przeniesie Twoje cele ze sfery planów do rzeczywistości.

zwiększenie świadomości siebie

Poznasz znaczenie konsekwencji i zdefiniujesz granice, które określą sens Twoich działań. Nauczysz się je chronić i wzmacniać, dzięki czemu zawsze utrzymasz się na właściwym kursie.

zwiększenie świadomości siebie

Zdobędziesz narzędzia priorytetowania i systematyzowania swoich planów i działań. Dowiesz się jak odróżnić światło latarni od błędnych ogników oraz w jaki sposób skupić swoją uwagę na tym, co naprawdę ważne.

zwiększenie świadomości siebie

Dzięki treningom Eduneo rozwiniesz te umiejętności, które już posiadasz, otrzymasz nowe narzędzia, które staną się dźwignią Twojego sukcesu oraz wypracujesz autorskie strategie działania, które staną się Twoim znakiem firmowym.

Personalne podejście

W Eduneo zawsze jesteś w centrum uwagi. Dobierając trenerów, treningi i warsztaty dbamy o to, abyś zmieniał się wyłącznie na lepsze. To dlatego dzięki zachodzącym w Tobie zmianom stajesz się coraz bardziej sobą. Zmieniając się z Eduneo to Ty zarządzasz swoimi celami, a nie Twoje cele – Tobą.

Każdy nowo postawiony cel, to pierwszy i najważniejszy krok na drodze do realizacji życiowych marzeń oraz zawodowych planów, będący pochodną dokonującej się zmiany w Tobie.

Change&Succeed to nie tylko praca

Struktura programu Eduneo Change&Succeed pozwala wykorzystać efekty treningów we wszystkich obszarach Twojego życia.

Czasem zmiana polega na rozwinięciu skrzydeł, kiedy indziej – na zrozumieniu, że się je od dawna posiada. Bywa, że istotą zmiany jest umocnienie przekonania o wyborze właściwej drogi, czasami zaś jej sednem jest nabycie umiejętności orientacji w gąszczu krzyżujących się ścieżek. Najczęściej jednak osiągnięcie sukcesu wymaga sprawnego zintegrowania wszystkich tych procesów.

System treningów Edunedo Change&Succeed łączy zarządzanie czterema najważniejszymi wymiarami zmiany. Dzięki temu zapewnia zrównoważony rozwój, gwarantując dynamiczne i

Poznaj
top management Eduneo

Eduneo tworzą wyjątkowi ludzie

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. W tym czasie zbudowaliśmy otoczenie pasjonatów, przedsiębiorców i ekspertów, będących jednocześnie praktykami, bowiem jesteśmy przekonani, że połączenie wiedzy z doświadczeniem gwarantuje pełny sukces.

Piotr

Sołtys

Dyrektor
Zarządzający

linked in

Marcin

Juchniewicz

Dyrektor
Merytoryczny

Wierzę w edukację, która jest funkcją rezultatów i mierzalnym narzędziem pozwalającym osiagać założone cele biznesowe.

Wszystko to z czego w życiu jesteśmy dumni i co cenimy, wszystko to co sprawia, że organizacje osiągają ponadprzeciętne rezultaty i sięgają po niemożliwe związane jest z odpowiednią edukacją.

Dlatego naszą główną intencją jest tworzenie projektu w ramach któreg, uczestnicy mogą przygotować się do drogi, która doprowadzi ich do miejsca w którym chcieli by się znaleźć.

Piotr Sołtys

Z zamiłowania, pasji oraz drogi życiowej, jaką wybrałem jestem psychologiem, który dawno temu wyruszył w drogę pod tytułem „Poznać i zrozumieć człowieka”. Na co dzień pracuję jako mówca motywacyjny, trener biznesu oraz coach. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK. W wolnych chwilach spełniam się jako podróżnik, który eksploruje głównie rejon Ameryki Południowej oraz Środkowej. Od wielu lat grywam również w filmach i współtworzę polską sceną hip-hopową.

W trakcie 18 letniej pracy zawodowej wyspecjalizowałem się w tworzeniu i wdrażaniu programów szkoleniowych, dedykowanych pracownikom na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. Na przestrzeni ostatnich lat przeprowadziłem ponad 900 szkoleń dla organizacji na rynku polskim oraz zagranicznym a także ponad 150 prelekcji motywacyjnych. Podczas realizowanych szkoleń i wystąpień publicznych najwyższą uwagę przykładam do potrzeb i oczekiwań Klientów przekazując uczestnikom użyteczne narzędzia z zakresu omawianego tematu.

Zawsze dbam o komfort psychologiczny uczestników i pełną realizację postawionych celów szkoleniowych.

Marcin Juchniewicz

Jesteśmy częścią Vantis Holding

Jesteśmy częscią VH. To grupa kapitałowa działająca w oparciu o innowacyjny model biznesowy na rynkach edukacji biznesowej.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami.

Projekty merytoryczne
i eksperckie

Networking i kontakty biznesowe

EduneoVOD

Skorzystaj z wartościowych kursów online i rozwijaj swoje kompetencje gdzie i kiedy tylko masz ochotę.
  • Szeroki zakres tematyczny
  • Rozwijaj kompetencje osobiste lub całej organizacji
  • Znani i cenieni autorzy
  • Zunifikowana formuła kontentu

Edukacja idealnie zaplanowana
w czasie

Edukacja idealnie zaplanowana w czasie
Trener
Nazwa warsztatu
Miejsce
Daty
icon_doc
Dodatkowe informacje
Budujemy indywidualne procesy edukacyjne skrojone na miarę oczekiwań Twojej organizacji.
Towarzyszymy w procesach zmian, transformacji, radzeniu sobie z kryzysami, jak również w gospodarowaniu zasobami dobrej koniunktury.
Dysponujemy autorskim portfolio narzędzi, rozwiązań, programów, metodologii, które realizowane przez doświadczonych trenerów dają ponadprzeciętne rezultaty biznesowe.
Zadzwoń aby dowiedzeć się więcej o warsztatach zamkniętych
Centrum klienta
Paulina Olszewska
KOM: +48 886 182 478
UK: +44 184 280 0043
Zostaw swój email, aby zostać poinformowanym o nowych warsztatach zamkniętych
Merytoryczne, inspirujące lub motywujące wystąpienia podczas eventów, konferencji oraz spotkań firmowych. Jesteśmy w stanie przygotować dowolne wystąpienie, które nie tylko poruszy i sprowokuje do myślenia ale również rozbawi oraz wniesie wartość edukacyjną.
Zadzwoń aby dowiedzeć się więcej o wystąpieniach dedykowanych
Centrum klienta
Paulina Olszewska
KOM: +48 886 182 478
UK: +44 184 280 0043
Zostaw swój email, aby zostać poinformowanym o nowych wystąpieniach dedykowanych
Nazwa wydarzenia
Miejsce
Daty
icon_doc
Dodatkowe informacje
Zadzwoń aby dowiedzeć się więcej o konferencjach lub eventach
Centrum klienta
Paulina Olszewska
KOM: +48 886 182 478
UK: +44 184 280 0043
Zostaw swój email, aby zostać poinformowanym o nowych konferencjach lub eventach

Z inspiracją w kierunku wiedzy

Pobierz grafiki, tapety i cytaty, które będą Ci towarzyszyć w codziennym działaniu.

Człowiek uczący się podbije Świat a człowiek nauczony przekona się jak świetnie został przygotowany do życia w Świecie którego już nie ma. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami, narzędziami i możliwościami, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom jeszcze szybciej.
Bądź na bieżąco z wartościowymi treściami.
Otrzymuj artykuły i poradniki najlepszych trenerów ekspertów i praktyków w dziedzinie edukacji biznesowej.
Otrzymuj informacje o nadchodzących warsztatach i eventach.
Szybko i wygodnie zyskuj najbardziej innowacyjną ofertę na rynku, która pozwoli Ci na systematyczny rozwój.
Dołącz
do społeczności Eduneo.
Znajdź się w otoczeniu ludzi, którzy inspirują i osiągają wyjątkowe rezultaty, dzięki którym Ty sam wzniesiesz się na wyższy poziom mentalny i kompetencyjny.

Zapisz się do Newslettera

Vantis Holding